Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wyrobów granitowych, jak i montażem gotowych elementów. Staramy się stale wzbogacać naszą ofertę o nowe wzory. Dysponujemy pełnym asortymentem granitów krajowych i importowanych. Realizujemy również nietypowe projekty nagrobków według projektów naszych klientów. Jesteśmy konkurencyjni w cenach, realizacja zamówień następuje w ściśle z góry określonym terminie.

 

granitGranit jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Jest jednym z najlepszych materiałów do wykańczania wnętrz. Elementy odznaczają się niezwykłą trwałością, oraz zapewniają łatwe utrzymanie czystości powierzchni.

 

 

 

Polecamy Państwu kamień naturalny do wnętrz obiektów jako blaty kuchenne, łazienkowe, obudowy kominków, schody, posadzki, nagrobki, itp.

 

Reszta oferty naszego zakładu kamieniarskiego.

 

Nasz zakład kamieniarski wykonuje nagrobki i inne elementy granitowe na terenie całego śląska. Mieliśmy przyjemność wykonywać blaty i schody granitowe w Rudzie Śląskiej, Częstochowie, Koziegłowach jak i w bliższych okolicach (Poczesna, Kamienica Polska). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

 

        
Wszelkie parwa zastrzeżone © 2013-2017 Granstone | Wykonanie: properart.pl